Opis

Antyperspirant do stóp – skuteczny sposób na kłopotliwą przypadłość

Ludzkie stopy są wyposażone w liczne gruczołu potowe. Ich nadczynność objawia się nadmiernym poceniem, a co za tym idzie powstawaniem nieprzyjemnego zapachu. Pot jest bowiem wyjątkową pożywką dla bakterii, które odżywiają się nim, a jednocześnie przekształcają go w związki o nieprzyjemnym zapachu. Nawet przesadne przestrzeganie higieny osobistej nie jest w stanie zminimalizować pocenia się stóp. Jest jednak skuteczny sposób, pozwalający znacznie ograniczyć to zjawisko. Antyperspirant do stóp to kosmetyk, który szybko rozprawi się z przykrym zapachem i nadmiernym poceniem tej partii ciała.

Antyprespirant do st?p

Antyprespirant Neutrogena

Brzydki zapach wydobywający się butów jest często źródłem kompleksów. O ile nie ma konieczności zdjęcia obuwia, problem praktycznie nie istnieje. Kłopoty zaczynają się w momencie, kiedy osoba borykająca się z nadmierną potliwością stóp zostanie poproszona o zdjęcie butów. Antyperspirant do stóp to najlepsze rozwiązanie w tej krępującej sytuacji. Sole glinu, które są najczęstszym składnikiem stosowanym w tego typu preparatach, wnikają do gruczołów potowych, znacznie ograniczając ilość wydzielanego potu.

Antyperspirant do stóp można stosować codziennie. Należy jednak pamiętać, że jego aplikacja powinna być poprzedzona dokładnym umyciem, a następnie osuszeniem tej partii ciała. Po nałożeniu preparatu należy chwilę odczekać, aż substancje lotne zawarte w dezodorancie odparują. Dopiero wówczas można założyć na stopy odzież.

Antyperspirant do stóp to szybki i skuteczny sposób na pozbycie się nadmiernej potliwości. Jeśli jednak jego stosowanie nie przynosi poprawy, dobrze jest skonsultować się ze specjalistą, który dokładniej przyjrzy się problemowi.

 

http://www.neutrogena.com.pl/product/31

KOMENTARZE

theme by teslathemes